Menu Zavřeno

Kemp Marka Jankulovského nově na Čeladné!

Z důvodu velkého zájmu ze stran dětí i rodičů spouštíme přihlášky na BANÍK kempy 2023! Novinkou pro všechny je destinace kempu Marka Jankulovského, který se bude nově konat na Čeladné!

Čeladná leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd. Je zde krásná, mnohde člověkem nedotčená příroda, nádherné údolí řeky Čeladenky. A samozřejmě perfektní zázemí pro fotbalisty! Travnaté hřiště doplněné o umělý trávník, sportovní hala a Hotel Yura, to vše si prohlédněte na přiloženém videu.

“Chtěl bych vás kluci všechny pozvat na kemp, který se bude konat na Čeladné a doufám, že vás přijede hodně!” řekl o kempu jeho patron Marek Jankulovski, jehož domovem je právě Čeladná.

Vypsán je také příměstský Baník Kemp Reného Bolfa, který se již tradičně odehrává na Základní škole Jana Šoupala.

“Jsme rádi, že se povedlo vypsat a dojednat kempy již nyní. Jedná se o ideální dárek k Vánocům nebo narozeninám, případně to může být i jen motivace do další práce. Pro každého nadějného fotbalistu není nic víc, než strávit nezapomenutelný týden ve fotbalovém prostředí s Baníkem a jeho legendami,” dodala manažerka marketingu Akademie – Lucie Kotalová.

Termíny a přihlášky:

Baník Kemp Marka Jankulovského Čeladná (10.-14.7.2023) – je určen pro kategorie: U9(2015), U10(2014),U11(2013)

www.banik-kemp-jankulovski.cz

příměstský Baník Kemp Reného Bolfa ZŠ Jana Šoupala (3.-7.7.2023) – je určen pro kategorie: U8 (2016), U9(2015), U10(2014), U11(2013)

www.banik-kemp-bolf.cz

Další kempy budou vypsány v následujícím měsíci!Další články